Grondslagen voor hoogwaterbescherming

Grondslagen voor hoogwaterbescherming is geschreven door het Expertisenetwerk Waterveiligheid (ENW), op verzoek van het ministerie van Infrastructuur en Milieu en vervangt het boek Grondslagen voor waterkeren uit 1998.

Het ENW vertrouwt erop dat Grondslagen voor hoogwaterbescherming bijdraagt aan een beter begrip van het werk aan de bescherming tegen overstromingen in Nederland.

De Waalbandijk bij Ochten waar in 2016 een monument ter herinnering aan de bijna-ramp werd geplaatst. — Foto Jan Rikken.

Buurtverening Zouweboezem hoopt dat deze grondslagen helpen bij het focusen op de hoogwaterbescherming en dat het enthousiasme voor het maximaliseren van de binnen te halen subsidies in het kader van de MIRT wat tempert.

[pdf title=”Grondslagen voor hoogwaterbescherming” height=”874px”]http://buurtvereniging-zouweboezem.nl/grondslagen-voor-hoogwaterbescherming/Grondslagen-voor-hoogwaterbescherming[/pdf]